Hakkımızda

 

Hakkımızda

 

Hakbilenler yılların geleneğiyle oluşmuş bu sektöre, tümüyle yeni bir anlayış, yeni bir tarz getirmek üzere  siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Genç ve dinamik kadronun amacı, sektörde geleneksele sığınılarak uygulanan; köhne tasarım ve üretim anlayışının tümüyle dışına çıkmak, konuya layık olduğu evrensel kaliteyi kazandırmaktır.

Yıllardır değişmeyen,hükmünü yitirmiş ve çağdaş teknolojiden uzak üretim sistemlerinin etkisiyle, sektörün giderek itibar kaybetmiş olduğunu, piyasaya yıllardır aynı ürünlerin sürüldüğünü, bu ürünlerin çoğunda evrensel tasarım ve üretim niteliklerinin gözetilmediğini gözlemleyen Hakbilenler , dünya da hızla büyüyen bu sektöre “geleneği koruyan , ancak; modern çağa uygun, kaliteli ve kullanışlı ürünler” üretme azmi ve anlayışıyla adım attı.

Bu kadim geleneğin en genç üyelerinden birisi olmakla birlikte; sektöre olan tutkusu, dinamizmi, yeniliğe açık, idealist anlayışı, dürüstlüğü, disiplinli çalışmasıyla, tüm zorluklara rağmen günden güne büyüyerek, konusunun en önemli markalarından olan  Hakbilenler...

Genç ve dinamik kadronun amacı, sektörde geleneksele sığınılarak uygulanan; köhne tasarım ve üretim anlayışının tümüyle dışına çıkmak, konuya layık olduğu evrensel kaliteyi kazandırmaktır.

 

Biz Kimiz?

1990 yılında faaliyetine başlayan firmamız; Endüstriyel Mutfak Ekipmanları satış ve pazarlama konusunda faaliyetini sürdürmektedir.
 
Firmamız, Endüstriyel Mutfak Makineleri Satış ve pazarlaması ile ve hergeçen gün genişleyen satış portföyüyle her daim artan azmi ve hassasiyetiyle müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir. Birikimlerini yine Endüstriyel Mutfak Makineleri pazarlaması alanında değerlendirmeyi ilke edinen firmamızın ikinci şubesi  de 2009 yılı başında açılmış bulunmaktadır.

Firmamızın bir başka önemli ilkesi de "Önce Kalite" ve Kaybedildiğinde geri kazanılamayacak iki şeyin GÜVEN  ve İTİBAR olduğu bilinci ile misyonunu ve vizyonunu bu çerçevede şekillendirmekteki kararlılığını ve azimini sürdürmektir.

Birlikte büyük başarılara ulaşmak dileğiyle. Saygılarımızla...

 

Ne Yapıyoruz?

Bilinçli AR-GE yapısı ve modern üretim sistemiyle HAKBİLENLER, Yurtiçi endüstriyel mutfak sektöründeki tüm projelerinize profesyonellik anlayışı ile yeni bir boyut kazandırıyor. HAKBİLENLER Endüstriyel Mutfak proje departmanı profesyonel mutfak yerleşimine uygun olarak ekipman seçiminde son derece titizlikle çalışmakta ve çizmiş olduğumuz 3 boyut projelerimizde mevcut mahalin bitmiş durumunu sanal ortamda farklı açılardan görmenizi sağlıyoruz.

Son yıllarda AR-GE çalışmalarımızın bir bölümünü proje üzerine uygulayarak, proje ekibimizin müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmesini sağlıyoruz. Böylece onbinlerce kişilik hazır yemek fabrikalarından, otel mutfaklarına, devlet kurumlarından özel şirketlere, okullara kadar bir çok farklı alanda başarılı projelere imzamızı atmaya devam ediyoruz. Endüstriyel Mutfak Projelerinin yanı sıra endüstriyel çamaşırhane, endüstriyel bulaşıkhane ve soğuk oda depoları konularında başarılı projeler geliştiriyor, mekana uygun ve müşterilerimizin kolaylıkla kullanabilecekleri fonksiyonel mutfaklar tasarlıyoruz. Dileyen müşterilerimizin mevcut mahallerinin doğal yapısına uygun modüler, non modüler ürünler sunarak minimum yer kaybı ile maksimum performans
sağlamayı hedefliyoruz.  

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır